سیستم مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل FMS

ماهان‌نت سیستم مدیریت هوشمند ناوگان را در واقع یک راه‌ کار جامع برای بخش لجستیک کسب و کارهای بزرگ در نظر گرفته است که مبتنی بر اینترنت اشیا ارائه می‌شود.

در بخش لجستیک، مدیریت و ارزیابی سلامت خودروها، مسیریابی و نحوه رفت و آمد رانندگان بدون وجود یک سیستم یکپارچه مدیریتی، مستلزم صرف هزینه زمانی و مالی بسیار زیادی است. به همین دلیل ماهان‌نت جمعی از متخصصان را جهت طراحی راهکارهای کارآمد مربوط به این حوزه گرد هم آورده است. به همین دلیل امروزه این شرکت امکان ارائه بهترین سیستم مدیریت هوشمند ناوگان را دارد. 

این سیستم علاوه بر مدیریت و بهینه سازی وضعیت سلامت وسایل نقلیه، راهکارهایی برای کنترل ماموریت کارکنان به سراسر کشور را ارائه می‌دهد.

ویژگی های سیستم مدیریت ناوگان هوشمند FMS

نسل جدید راه حل بی سیم (PoC)

امکان ایجاد ارتباط صوتی و تصویری

تکنولوژی PoC یکی از بهترین راه‌حل‌های ایجاد ارتباط برای سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ به شمار می‌آید. به واسطه این تکنولوژی تنها با فشردن یک دکمه می‌توانید تماس را برقرار کنید. سرویس PoC ماهان‌نت با استفاده از شبکه LTE و اپراتورهای موبایل، امکان ایجاد ارتباط صوتی و تصویری را فراهم کرده است. این نوع ارتباط در بخش‌های گوناگونی کارآمد خواهد بود. به عنوان مثال می‌توان به امنیت و حراست، لجستیک، هتل‌داری و اشاره کرد.

از آنجایی که PoC در واقع یکی از سرویس‌های تکامل یافته تکنولوژی PTT (Push To Talk) است، می‌توان از آن به عنوان یک راهکار بی‌سیم جهت ایجاد ارتباط امن سازمان‌ها نام برد. این سرویس از بخش‌هایی مانند پنل مدیریت، ترمینال، بستر انتقال داده‌های چند رسانه‌‌ای و سرورهای مربوطه تشکیل شده است. در تکنولوژی PTT شاهد استفاده از فرکانس‌های رادیویی بوده‌ایم اما در PoC به جای این فرکانس‌ها از شبکه‌های تلفن همراه استفاده می‌شود.

امنیت اطلاعات این سرویس توسط ماهان‌نت، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات، تامین می‌شود. با استفاده از PoC شما می‌توانید بدون هیچ تاخیری به صورت فرد به فرد و فرد به گروه ارتباط ایجاد کنید.

ویژگی های راه حل بی سیم (PoC)

ثبت درخواست اینترنت اشیا ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.