درباره ماهان نت

گروه انتقال داده ماهان (ماهان نت) در سال 1387 فعالیت خود را با رویکرد به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نموده و سعی در توسعه خدمات قابل ارائه در این حوزه دارد.

هسته مرکزی شرکت ماهان ‌نت، از تعدادی از متخصصان زبده IT با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای و نیز مدیران باسابقه تشکیل شده است و در کوتاه‌زمانی توانسته دستاوردهای در خور توجهی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کسب کند.

تمرکز بر ارائه خدمات متمایز با بالاترین استانداردها و بهره ‎گیری از تلاش نیروهای بادانش و توانمند، علاوه بر رضایت مشتریان و ایجاد رقابت در بازار، جایگاه حرفه ‎ای ارزشمندی نیز برای این مجموعه به همراه داشته است. سرمايه‌گذاری مناسب برای استفاده از فناوری‎ های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نوین روز به‌منظور ارائه مطلوب‌ترین خدمات، سیاست اصلی ماهان‌نت طی این سال‌ها بوده است. مرکز پاسخگویی به مشتریان ماهان‌نت به عنوان پیشرفته‌ترین مرکز پشتیبانی در طی شبانه روز پاسخگوی قریب به هزار مشترک اینترنت بوده و سعی بر آن دارد تا در سریع‌ترین و دقیق‌ترین حالت ممکن، مشکلات مشترکان عزیز را مرتفع سازد.

درباره ماهان نت 1

حوزه فعالیت

ماهان‌نت امروز با بیش از ۴۰۰۰۰ مشترک، به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انتقال داده ماهان، فعالیت خود را به‌عنوان یکی از پرسابقه‌ترین و موفق‌ترین عرضه‌کنندگان خدمات اینترنت پر سرعت، +ADSL2 ، TD-LTE و اینترنت گیمینگ در کشور تثبیت کرده است. دریافت پروانه سراسری ServCo از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهر تأییدی بر این مدعاست.

یکی از مهم‎ترین مأموریت‎هایی که شرکت ماهان ‌نت همیشه خود را ملزم به انجام آن می‌داند، ایجاد بازار کار مناسب برای جوانان و کارشناسان بومی در عرصه فناوری اطلاعات است. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل کارآزموده در واحدهای مختلف شرکت مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی هستند. شایان ذکر است، اين موفقيت‌ها مرهون تلاش كارشناسان مجموعه در جهت شناخت نيازهاي بازار IT، شناخت امكانات مخابراتي کشور و همچنين تحقيق و پژوهش در زمينه پيشرفته‌ترين راهکارهای عرضه خدمات برای دسترسی به اینترنت، خدمات مراکز تماس تحت شبکه (VoIP) و … است.

درباره ماهان نت 2

ارزش های ماهان نت

ارزش های ماهان نت در واقع دنبال کننده رضایت کاربرانش می باشد. از ارزش های ماهان نت جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات، میتوان به مشتری مداری، خلاقیت و نوآوری در کسب کار و ایجاد طرح های بسیار متنوع برای عموم و هر قشری از جامعه، یادگیری و دریافت بازخورد های مشتریان جهت بهبود ارائه خدمات، مسئولیت پذیری، صداقت، احترام به ارزش های انسانی و حفظ شان انسان ها و نتیجه گرایی جهت بهبود کیفیت خدمات اشاره کرد.

ماموریت ماهان نت

ماهان نت ماموریت خود را در ارائه خدمات باکیفیت، محتواهای ارزش آفرین و ارزشمند، ایجاد راهکارهای ارتباطی نوآورانه، پایبند بودن به اخلاق حرفه ای و حفظ مسئولیت های اجتماعی‌اش میبیند. همچنین امیدوار است در این مسیر بتواند رضایتمندی مشترکان عزیز را جلب نماید.

چشم انداز ماهان نت

باور داریم شغل ما صرفاً فروش خدمات نیست، بلکه ایجاد بستری برای توسعه فناوری کشور و تسهیل دسترسی به اینترنت پرسرعت برای یکایک مردم ایران است. ارزش آفرینی، بهبود مشتری مداری، فعالیت برپایه نوآوری و به کارگیری تجارب موفق، چشم انداز و از اهداف راهبردی ماهان نت است.

هیئت مدیره ماهان نت

پشتیبانی شبانه روزی ماهان نت

در ماهان نت جهت بهبود کیفیت در ارائه خدمات اینتنرنت پرسرعت، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است. شما می توانید به راحتی مشکلات خود را با واحد پشتیبانی ماهان نت در میان بگذارید و پاسخ سوال های خود را دریافت نمایید. برای ارتباط با واحد پشتیبانی با کلیک روی دکمه زیر، وارد صفحه تماس با ماهان نت شوید.

تماس با ماهان نت

خدمات ماهان نت