معرفی شبکه خصوصی مجازی (Vpn Categories)

درباره خدمات اینترنت شبکه خصوصی

ارتباط بین دفاتر به امکان استفاده از منابع سازمان‌، اطلاعات مشترک، نرم‌افزارها، ارتباطات تلفنی و غیره در سازمان‌هایی گفته می‌شود که بیش از یک دفتر دارند.

معمولاً شعبه اصلی هر سازمان از امکانات نرم‌افزاری و سخت افزاری پیشرفته‌تری بهره‌مند است. اما هزینه راه‌اندازی این سرویس‌های پیشرفته در سایر شعبه‌ها بالا خواهد بود. ماهان‌نت با عرضه راهکار «شبکه‌ی اختصاصی مجازی»، امکان ایجاد ارتباط یکپارچه را بین دفاتر پراکنده در داخل یا خارج از کشور فراهم کرده است

شبکه مجازی vpn

«شبکه‌ی اختصاصی مجازی» ماهان‌نت با بهره‌گیری از ویژگی‌های باندپهن بی‌سیم، امکان برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات به شکل رمزگذاری شده را میان دفتر مرکزی با دیگر دفاتر یا شعب آن سازمان در سراسر کشور فراهم می‌کند. با توجه به نوع مجوز و توان بهره‌گیری ماهان‌نت از همه طیف‌های تکنولوژی روز انتقال دیتا، تقریباً همه نقاط کشور در محدوده پوشش چتر شبکه این شرکت قرار دارد. مشتریان شبکه خصوصی مجازی، به راحتی و فارغ از نوع تکنولوژی انتقال و حتی بستر تامین کننده قادر هستند شعب خود را به این شبکه متصل ببینند. بسته به تنوع تکنولوژی های استفاده شده در بستر شعبات، تنظیمات شبکه و نگهداری این ارتباطات توسط متخصصین این شرکت به صورت شبانه روزی انجام شده و سطح کیفیت سرویس (QoS) در حد بالایی پایش و نگهداری می‌شود. همچنین برای افزونگی و بالا بردن در دسترس بودن (Availability) سرویس شعب، از بسترها و تکنولوژی‌های متفاوتی، توسط ماهان‌نت استفاده می‌شود؛ ۱۱۰۰ شهر بر روی بسترهای FDD-LTE, TDD-LTE, XDSL, Point to Point Wireless و Fiber Optic.

VPN ماهان نت

VPN ماهان نت چگونه کار می‌کند؟

در این نوع خدمات، برای هر سازمان یک شبکه‌ی گسترده‌ی (WAN) اختصاصی ایجاد می‌شود که در سراسر مناطق تحت پوشش ماهان‌نت، امکان اتصال به این شبکه و دسترسی به سرورها و خدمات داخلی آن سازمان فراهم می‌شود.

تمامی دفاتر و شعب از طریق یک مودم (ADSL2+, VDSL, Wireless, TDD-LTE, FDD-LTE, FTTX و …) وارد ابر شبکه ماهان‌نت می‌شوند و برای تبادل اطلاعات به WAN اختصاصی سازمان ارتباط می‌یابند. با توجه به حجم بالای تبادل اطلاعات میان نقطه‌ مرکزی با دفاتر دیگر، از لینک پرظرفیت (مایکروویو، فیبر نوری و …) برای ارتباط نقطه مرکزی با ابرِ شبکه‌ی ماهان‌نت استفاده می‌شود.

در صورتی که از خدمات شبکه اختصاصی ماهان نت استفاده نمایید:

  • با توجه به ارائه سرویس بدون استفاده از شبکه جهانی اینترنت، امنیت، سرعت و پایداری سرویس با حداکثر کیفیت ارائه خواهد شد.
  • با توجه به یکپارچه بودن خدمات و سرویس‌ها، پشتیبانی کلیه نقاط از طریق یک مرکز تماس واحد ارائه خواهد شد.

خدمات VPN ماهان‌نت

نصب آسان
بهبود خروجی
کاهش هزینه‌ها
راه‌اندازی اینترانت
کاهش تعداد نیروها
امنیت در انتقال اطلاعات
راهکار ارتباطی امن و مطمئن
قابلیت انعطاف و برقراری پهنای باند بیشتر
امکان ارتباط بین دفاتر در هر جایی از کشور
یکپارچه‌سازی زیرساخت تمام سرویس دهنده‌ها
امکان دسترسی به نرم‌افزارهای سازمان از هرجا
امکان ارزیابی و نظارت بر دوربین‌های داخل سازمان از هرجا
ارائه امکانات و زیرساخت برای ارتباط کاربران و مدیران به شبکه
عرضه راهکارهای شبکه اختصاصی مجازی (VPN) بر روی زیرساخت‌ها برای امن کردن ارتباطات

ثبت درخواست شبکه خصوصی مجازی(VPN) ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.