معرفی شبکه خصوصی مجازی (Vpn Categories)

درباره خدمات اینترنت شبکه خصوصی

سرویس شبکه خصوصی مجازی (اتصال نقطه به نقطه) VPN و APN از خدماتی است که ماهان‌نت در جهت امنیت شبکه های خصوصی به کاربران سازمانی خود ارائه می نماید.

این سرویس دفاتر مرکزی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را به‌صورت یکپارچه و امن به یکدیگر متصل کنند. این شبکه مستقل از اینترنت بوده و قابلیت اتصال نقاط مورد نظر مشتری را در سریع‌ترین زمان دارا است. با استفاده از راهکار شبکه خصوصی مجازی، تمامی سازمان‌ها، شرکت‌ها، ارگان‌ها و کسب‌وکارهای دارای شعب می‌توانند دفاتر پراکنده خود در سراسر کشور را بر بستر فناوری‌های مختلف به دفتر مرکزی و یکدیگر متصل کنند. VPN‌ ماهان نت از شبکه جهانی اینترنت مستقل بوده و ترافیک آن برای هر مشتری کاملا امن منتقل می‌شود.

سرویس VPN امکان اتصال نقطه به نقطه در شبکه‌های خصوصی را برای کاربران فراهم می‌کند. بنابراین شما می‌توانید یک ارتباط امن و رمزگذاری شده را در داخل سازمان خود تجربه کنید. از طریق این سرویس تمامی شعب به واسطه سرویس VPN به یکدیگر متصل شده و ماهان‌نت حفظ امنیت داده‌ها و محرمانگی اطلاعات سازمان را تضمین می‌کند.

شبکه مجازی vpn

VPN ماهان نت

سرویس APN ماهان نت

علاوه‌بر VPN، سازمان‌ها به یک سرویس شبکه امن همراه نیازمند خواهند بود. این سرویس یک راهکار نوین جهت ایجاد شبکه داخلی است که واسطه آن سازمان ها می توانند اجرای متحرک و غیر متمرکز خود را تعریف کرده و جهت تبادل در اختیار کارکنان قرار دهند.

APN بر بستر اینترنت وایرلس، LTE، فیبر نوری و سیم مسی فعال می‌شود. بنابراین پس از راه‌اندازی در هر نقطه با اتصال اینترنت و تهیه حجم مورد نیاز، امکان دسترسی و مدیریت پنل را خواهید داشت.

سرویس میزبانی ابری

بستر های ارائه سرویس vpn

خدمات VPN ماهان‌نت

نصب آسان
بهبود خروجی
کاهش هزینه‌ها
راه‌اندازی اینترانت
کاهش تعداد نیروها
امنیت در انتقال اطلاعات
راهکار ارتباطی امن و مطمئن
قابلیت انعطاف و برقراری پهنای باند بیشتر
امکان ارتباط بین دفاتر در هر جایی از کشور
یکپارچه‌سازی زیرساخت تمام سرویس دهنده‌ها
امکان دسترسی به نرم‌افزارهای سازمان از هرجا
امکان ارزیابی و نظارت بر دوربین‌های داخل سازمان از هرجا
ارائه امکانات و زیرساخت برای ارتباط کاربران و مدیران به شبکه
عرضه راهکارهای شبکه اختصاصی مجازی (VPN) بر روی زیرساخت‌ها برای امن کردن ارتباطات

مزایای شبکه VPN و APN ماهان نت

ثبت درخواست شبکه خصوصی مجازی(VPN) ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.