اینترنت point to point

اینترنت Point to Point | اینترنت نقطه به نقطه ماهان نت

آیا می‌دانید اینترنت پرسرعت نقطه به نقطه (point to point) چیست؟ ارتباط نقط به نقطه یعنی اتصال دو نقطه یا دو نود به هم، برای مثال می‌توانیم به تماس تلفن اشاره کنیم که یک تلفن با تلفن دیگر ارتباط دارد و چیزی که یک نفر می‌گوید، تنها توسط فرد دیگر (تلفن دیگر) شنیده می شود.

با خرید اینترنت پوینت تو پوینت، باکیفیت‌ترین اینترنت بی‌سیم ایران را تجربه کنید. یکی از نیازهای رایج سازمان‌ها، شرکت‌ها و مراکز علمی کشور، دسترسی به اینترت پرسرعت و بدون محدودیت است. اینترنت point to point ماهان نت یکی از باکیفیت‌ترین خدمات ما برای سازمان‌هاست. اینترنت مطمئن، پاسخ‌گویی منظم و ضمانت خدمات اینترنت پرسرعت، خدمات اینترنت نقطه به نقطه ماهان نت را به یکی از پرتقاضاترین و محبوب‌ترین سرویس‌ها تبدیل کرده است.

راه‌اندازی اینترنت پوینت تو پوینت به این صورت است که بعد از انجام امکان‌سنجی، باتوجه به شرایط محیطی و فاصله، مودم و آنتن انتخاب و نصب می‌شوند. شایان ذکر است که سرعت برقراری این نوع ارتباط، از مرز ۱۰۰ و ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه نیز فراتر می‌رود. از مهم‌ترین مزایای این سرویس باید به ثبات و پایداری آن، و امکان ارائه در بیشتر نقاط پایتخت و کشور اشاره نمود.

به منظور درخواست مشاوره جهت راه اندازی اینترنت point to point و یا رفع ابهام و سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید!

پوینت تو پوینت

مزایای اینترنت پر سرعت Point to Point

چرا باید به سراغ خرید اینترنت point to point برویم؟

با استفاده از اتصال نقطه به نقطه، امکان انتقال ترافیک خصوصی روی شبکه عمومی فراهم شده است. به‌این صورت که دو شبکه خصوصی، از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت، به‌یکدیگر متصل می‌شوند. شبکه‌های خصوصی از طریق تونل‌های رمز شده به یکدیگر متصل هستند و قابل دسترسی توسط عموم نیستند. اتصال نقطه به نقطه با نام انگلیسی point to point به «P2P» نیز خلاصه می‌شود.

در روش ارائه‌ی پهنای باند روی بستر اینترنت پرسرعت نقطه به نقطه، از امواج رادیویی برای انتقال استفاده می‌شود. این انتقال باید روی فرکانس‌های مجاز انجام شود که باند فرکانسی مجاز این خدمات در سراسر جهان، فرکانس‌های ۲٫۴، ۵٫۴ و ۵٫۸ گیگاهرتز است و شرکت‌های ارائه دهنده‌ این خدمات تنها می‌توانند خدمات خود را روی این فرکانس‌ها ارائه دهند.

بدیهی است در این روش برای انتقال اینترنت، هیچ‌گونه وابستگی به مخابرات وجود ندارد. در ماهان نت‌، امکان خرید پهنای باند اختصاصی و اینترنت پوینت تو پوینت فراهم شده است.

point to point

خرید اینترنت پوینت تو پوینت برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از کاربردهای اینترنت پرسرعت پوینت تو پوینت، برای سازمان و شرکت‌هایی است که به بیش از یک مگابیت سرعت نیاز دارند، اما نمی‌توانند از خطوط مسی و اجاره‌ای (Leased Line) استفاده کنند.

از دیگر کاربردهای اینترنت نقطه به نقطه، برای شرکت‌هایی است که نیاز به ارتباط صوتی یا تصویری بین دفاتر دارند. این شرکت‌ها اگر اینترنت خود را از طریق دیگری نیز تامین نموده باشند، هم‌چنان می‌توانند برای برقراری ارتباط بین شعب و دفتر مرکزی خود نسبت به خرید اینترنت p2p ماهان نت اقدام کنند.

شرکت انتقال داده ماهان (ماهان نت)، SLA (توافقنامه سطح خدمات) دسترسی به اینترنت پرسرعت پوینت تو پوینت خود را مطابق معیارهای استاندارد بین‌المللی براساس سه پارامتر اساسی شبکه اعلام می‌کند:

  1. Service Availability
  2. Packet Loss
  3. Latency (Round Trip Delay)

منظور از پارامتر Availability ، توانایی مشترک برای تبادل بسته های IP از پورت دسترسی خود به شبکه جهانی اینترنت از طریق شبکه تامین کننده سرویس (Provider) است. دردسترس‌بودن (Availability) سرویس موضوع قرار داد در محدوده تعریف شده به میزان ۹۵ درصد تضمین می‌شود. برای اطلاع از تعرفه اینترنت پوینت تو پوینت می‌توانید با کارشناسان ماهان نت در ارتباط باشید.

قیمت اینترنت پوینت تو پوینت

طرح ها و بسته های شگفت انگیز اینترنت نقطه به نقطه ماهان نت

درخواست اینترنت پوینت تو پوینت

مناطق تحت پوشش اینترنت پوینت تو پوینت

کلیه مناطق شهر تهران، کرج و  لواسان تحت پوشش اینترنت پوینت تو پوینت ماهان نت است. لذا با توجه به این‌که جهت ارتباط رادیوها نیاز به دید مستقیم است، جهت امکان سنجی استفاده از اینترنت نقطه به نقطه با واحد فروش ماهان نت به شماره 02187277 تماس بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درخصوص تعرفه اینترنت پوینت تو پوینت، نحوه ثبت نام، شارژ و تمدید اشتراک می‌توانید با کارشناسان ماهان نت یا شماره سراسری 1514 تماس حاصل فرمایید.

نقش پوشش دهی adsl ماهان نت

01تعرفه اینترنت پوینت تو پوینت به چه چیزهایی بستگی دارد؟

تعرفه اینترنت پوینت تو پوینت (Point-to-Point) به چندین عامل بستگی دارد. در ادامه، به برخی از اصلی‌ترین عواملی که تعرفه اینترنت پوینت تو پوینت را تحت تأثیر قرار می‌دهند، اشاره می‌کنم:

سرعت اتصال: یکی از اصلی‌ترین عوامل تعرفه اینترنت پوینت تو پوینت، سرعت اتصال است. سرعت اینترنت پوینت تو پوینت ممکن است معیارهای مختلفی را شامل شود، از جمله سرعت بارگیری (دانلود) و سرعت بارگذاری (آپلود). سرعت اتصال معمولاً به صورت بیت در ثانیه (bps) یا کیلوبیت در ثانیه (Kbps) یا مگابیت در ثانیه (Mbps) اندازه‌گیری می‌شود.

محدودیت مصرف داده: برخی از سرویس‌های اینترنت p2p ممکن است تعیین کننده حد مصرف داده باشند. محدودیت مصرف داده معمولاً به صورت ماهانه یا هفتگی تعیین می‌شود و میزان داده‌ای که می‌توانید در طول آن دوره مصرف کنید، تأثیر زیادی در تعرفه دارد.

موقعیت جغرافیایی: موقعیت فیزیکی شما و موقعیت پوینت دیگری که به آن متصل هستید نیز می‌تواند تعرفه را تحت تأثیر قرار دهد. در برخی مناطق، ممکن است هزینه‌های بالاتری برای ارائه خدمات اینترنت پوینت تو پوینت وجود داشته باشد.

نوع اتصال: نوع اتصالی که برای اینترنت پوینت تو پوینت استفاده می‌شود نیز می‌تواند تعرفه را تحت تأثیر قرار دهد. برخی از اتصالات معروف شامل فیبر نوری، لینک سیمی و لینک هوایی است.

قرارداد و عرضه‌کننده خدمات: عوامل دیگری مانند نوع قراردادی که با ارائه‌کننده خدمات امضا می‌کنید و عرضه‌کننده خدمات انتخابی نیز می‌تواند قیمت اینترنت پوینت تو پوینت را تأثیر بدهد. ارائه‌کنندگان مختلف، تعرفه‌های مختلفی برای خدمات پوینت تو پوینت خود دارند.

ثبت درخواست اینترنت point to point

تماس با ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.