پهنای باند اختصاصی و اینترنت سازمانی پرسرعت

سرویس ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها

پهنای باند اختصاصی که از آن به عنوان اینترنت سازمانی یاد می‌شود، امکان دسترسی شرکت‌ها، سازمان ها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت و سرعت دانلود و آپلود بسیار بالا، فراهم می‌سازد. ماهان نت با ایجاد و دراختیار گرفتن وسیع ترین شبکه وایرلس در کل کشورامکان ارائه اینترنت اختصاصی و تضمین شده را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی) ماهان نت بر روی بستر ارتباطات رادیویی، فیبر نوری و همچنین VPLS شرکت ارتباطات زیرساخت برای مشترکین قابل استفاده است.

مزیت‌های پهنای باند اختصاصی ماهان نت

مناطق تحت پوشش پهنای باند اختصاصی ماهان نت

ماهان نت گسترده ترین شبکه ی پوشش دهی در سراسر ایران را برای ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی در اختیار دارد؛ لطفا جهت بررسی و امکان سنجی محل درخواست سرویس خود نسبت به پر کردن فرم مقابل اقدام نمایید :

بررسی مناطق تحت پوشش

خرید پهنای باند اختصاصی و خدمات پس از فروش

ارائه تجهیزات به‌صورت امانی
نصب و راه‌اندازی سریع
تحویل سیستم نظارت و مانیتورینگ پهنای باند
پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
بررسی، رفع عیب سرویس و اعزام کارشناس در کمترین زمان ممکن
بازرسی و نظارت بر خدمات ارائه شده پهنای باند به‌ منظور پشتیبانی و محافظت از حقوق مشترکین
به روز نگه داشتن شبکه و بستر خدمات ارائه شده
? ویژگی‌های خدمات پهنای باند اختصاصی ماهان نت

اینترنت اشتراکی دارای محدودیت‌هایی است که در بسیاری از شرایط توان پاسخ‌گویی به نیازهای ارتباطی سازمان‌ها را ندارد و در بسیاری شرایط آن‌ها را دچار مشکل می‌کند و پهنای باند اختصاصی تمامی این مشکلات را رفع می‌کند. از ویژگی‌های خدمات پهنای باند اختصاصی ماهان‌نت می‌توان به ارائه مشاوره در پیاده‌سازی خدمات پهنای باند و سیستم نظارت و پایش با استفاده از جدیدترین و به روزترین تجهیزات سخت افزاری اشاره کرد. همچنین شبکه انتقال پهنای باند با ظرفیت بسیار بالا (معادل ده‌ها گیگابیت برثانیه) در بسیاری از شهرهای ایران یکی از خدمات پهنای باند ماهان‌نت است که این شرکت را نسبت به خدمات سایر شرکت‌ها متمایز کرده است.

مراحل نصب و راه اندازی

راه اندازی خدمات پهنای باند اختصاصی ماهان نت

1مذاکره و مشاوره

متقاضیان اینترنت پهنای باند اختصاصی ماهان نت، پس از تماس با واحد فروش سازمانی به شماره 02187273، نیازهای خود را مطرح کرده و مشاورین ماهان نت اطلاعات لازم را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

2امکان سنجی و تامین تجهیزات

پس از بررسی دقیق نیاز متقاضیان، امکان‌سنجی رایگان در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود. کلیه بسترهای موجود شامل ارتباط از طریق شبکه بی سیم و یا فیبرنوری بررسی و نهایتا بستر پیشنهادی و تجهیزات مناسب طی یک پروپوزال به متقاضی ارائه می‌گردد.

3امضای قرارداد

پس از بررسی نیاز متقاضی و انجام مراحل امکان سنجی، قرارداد سطح خدمات SLA معین با پایداری (Availability) بسیار بالا عقد می‌گردد.

4نصب و راه اندازی

در این مرحله پهنای باند مورد نیاز کاربر در مسیر و بر پایه بستر مناسب تامین و راه اندازی می‌گردد.

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش سازمانی

021-87273

ثبت درخواست پهنای باند اختصاصی و اینترنت سازمانی

سوالات متداول

01اینترنت point to point یا نقطه به نقطه چیست؟ ارتباط آن با پهنای باند اختصاصی چیست؟

سرویس پهنای باند اختصاصی از طریق یکی از بسترهای موجود مانند فیبر یا شبکه بی سیم به متقاضی تحویل می‌شود. در سرویس ارتباطی بی سیم به دلیل نصب آنتن اختصاصی مستقل و اختصاصی برای مشتری بر روی دکل سرویس دهنده و بر روی پشت بام محل تحویل سرویس اصطلاحا به آن سرویس پوینت تو پوینت یا نقطه به نقطه نیز می‌گویند.

02آیا سرویس پهنای باند اختصاصی مناسب گیمرها هم هست؟

خیلی از مشترکین خانگی هم از سرویس پهنای باند اختصاصی به دلیل پینگ بسیار پایین برای استفاده های خاص مانند گیم آنلاین و یا ترید در بازارهای مالی استفاده می‌کنند.

03آیا سرویس پهنای باند اختصاصی مناسب تریدرها و فعالان بازارهای مالی هست؟

تریدرها بر روی سرویس خود بسیار حساس هستند و گاهی اوقات پینگ بالا و تاخیر در سرویس در سرعت انجام یک معامله آنها تاثیر می‌گذارد و موجب خسارت آنها می‌گردد. لذا استفاده از این سرویس برای تریدرها پیشنهاد می‌شود.

04پینگ سرویس اینترنت سازمانی یا بی‌سیم چه میزان است؟

با توجه به نقطه به نقطه بودن این سرویس برای مقاصدی مانند 8.8.8.8 می‌توان زمانی بین 30ms تا 50ms انتظار داشت.

05با توجه به اینکه سرویس اینترنت بی سیم پوینت تو پوینت تجهیزاتی گرانتر از بقیه سرویسها دارد چه راهکاری را پیشنهاد می‌کنید؟

ماهان نت تجهیزات امانی در اختیار مشتریانی که قرارداد یکساله منعقد می‌نمایند و سرویس حداقلی را خریداری می‌کنند که این موضوع از لحاظ اقتصادی برای مشتری به صرفه است.

تماس با ماهان نت

برای بهره‌گیری از خدمات پهنای باند اختصاصی و اطلاع از تعرفه‌های این سرویس با یکی از روش های زیر با ما تماس فرمایید.