راهکارهای جامع ارتباطی Total Solutions

یک سازمان نیازهای ارتباطی متنوعی دارد و اگر بتواند کلیه نیازهای خود را از طریق یک اپراتور رفع کند علاوه بر اینکه در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده است توانسته شبکه ارتباطی یکپارچه ای را تامین نماید و به جای ارتباط با چندین اپراتور می‌تواند خدمات کامل‌تری را به صورت یکجا دریافت کند.

برای برقراری ارتباط بین نقاط یک شبکه ارتباطی در محیط‌های شهری، روستایی و کشوری، از تجهیزات، بسترها و شبکه‌های گوناگون ارتباطی استفاده می‌شود که رایج‌ترین آنها عبارتند از ارتباطات رادیویی بی‌سیم (Wireless)، ارتباطات بر بسترهای فیبر نوری FTTX ، شبکه‌های کابلی و زوج سیم مسی (شبکه تلفن) ADSL2+ ، VDSL و ارتباط با شبکه های اینترنت ثابت و همراه ( اینترنت LTE و 4G ) در سطح کشور. با کمک راهکارهای جامع ارتباطی (Total Solutions)، امکان بهره‌برداری همزمان از شبکه خصوصی انتقال داده ها(VPN) و دسترسی پرسرعت به شبکه اینترنت از طریق یکی از بسترهای ارتباطی فوق و یا ترکیبی از این بسترها، به صورت کاملا اختصاصی و امن ایجاد می‌شود. بدین ترتیب، نیازهای مشتریان سازمانی در راستای بهره‌مندی از خدمات دیتاسنتر اختصاصی نیز برآورده می‌شود.

راهکارهای جامع ارتباطی Total Solutions

پیش نیاز‌ها

ایجاد و بهره‌برداری هر یک از شبکه‌های ارتباطی فوق، نیازمند اخذ پروانه فعالیت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد و تامین تجهیزات پیشرفته، هزینه‌های نگهداری، نصب و راه‌اندازی این شبکه‌ها نیز، سرمایه‌گذاری مناسبی را می‌طلبد.

ماهان نت، تنها اپراتور بخش خصوصی کشور است که شبکه‌های ارتباطی و امکانات زیرساختی مربوط به هر یک را در سراسر کشور ایجاد کرده است.

پیش نیاز‌های راهکارهای جامع سازمانی

چه مشتریانی می‌توانند از خدمات جامع ارتباطی استفاده نمایند؟

نیازهای ارتباطی متنوع دارند مانند شبکه خصوصی انتقال داده‌ها ( VPN ) و پهنای باند اختصاصی اینترنت و ...
دارای نقاط و شعب متعدد و پراکنده در سراسر کشور هستند.
دارای پرسنل دورکار و یا ناوگان حمل و نقل می‌باشند.
برقراری ارتباط برای تمام نقاط مورد نظر آنها، تنها از یک بستر ارتباطی امکان پذیر نباشد.
نیار به تلفن ثابت سازمانی VoIP بر بستر اینترنت داشته باشند.
خواهان ارتباط تلفنی موثر با مخاطبان و مشتریان خود بصورت هوشمند و یکپارچه هستند.
تولید محتوا و به اشتراک گذاری اطلاعات مانند: وب سایت، CRM، نرم افزارهای درون سازمانی و ..

چگونه این نیازها یکجا تامین و ارائه می‌شود:

شرکت انتقال داده ماهان، تنها اپراتور بخش خصوصی کشور است که شبکه‌های ارتباطی و امکانات زیرساختی مربوط به هر یک را در سراسر کشور ایجاد کرده است ماهان نت مدعی است در بین کلیه ارائه دهندگان خدمات ارتباطی در کشور گسترده ترین شبکه پوشش ارتباطی را ایجاد کرده و یا در اختیار گرفته فلذا می تواند در دورترین نقاط دسترسی خدمات ارتباطی ارائه نماید

1ارائه یکپارچه سرویس بر روی کلیه تکنولوژیهای ارتباطی که در ادامه به آن اشاره شده است به صورت لایه 2 و لایه 3 و تحت یک مدیریت و هسته واحد توسط ماهان نت ارائه می‌شود

2فیبر نوری FTTX ، شبکه‌های کابلی و زوج سیم مسی (شبکه تلفن) ADSL2+ ، VDSL -شبکه ارتباطی بی‌سیم TD-LTE و 4G (FDLTE) و شبکه ارتباطات رادیویی بی‌سیم (Wireless)

3دارای مرکز داده بسیار قدرتمند برای ارائه خدمات حوزه دیتا سنتر می‌باشد.

4پلتفرم هوشمند مدیریت مرکز تماس ماهان نت (ماهان ارتباط) طی 15 سال گذشته ایجاد و بروزرسانی شده است.

5دارای مجوز ارائه تلفن ثابت استانی و کشوری

6ماهان نت توانسته بستر وسیع و محصولات مکمل برای سازمانها ایجاد نماید تا تمامی نیازهای ارتباطی یک سازمان در یک نقطه تامین گردد.

درخواست مشاوره راهکار جامع ارتباطی

استفاده از راهکارهای جامع ارتباطی ماهان نت چه مزیت هایی دارد؟

امتیاز راهکارهای جامع ارتباطی ماهان نت، رفع محدودیت‌هایی است که پیشتر به آنها اشاره شد. ماهان نت به عنوان سرویس دهنده‌ای واحد از طریق بسترهای متنوع ارتباطی خود، انواع خدمات ارتباطی مورد نیاز مشتریان را با کیفیتی یکسان و پشتیبانی متمرکز ارائه می‌کند. اگر دفتر مرکزی موسسه یا سازمان شما در تهران، و دفاتر تابعه آن (شعبه، دفتر شهرستان یا نمایندگی و…) در سایر نقاط کشور قرار دارند و پرسنل دورکار و یا ناوگان حمل و نقل دارید، ماهان نت تمامی این دفاتر محلی و سایر نقاط مورد نظر شما را از طریق راه‌های ارتباطی زیر پوشش می‌دهد:

خدمات فوق این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا:

شبکه خصوصی انتقال داده‌ای (VPN) مستقل از شبکه عمومی اینترنت داشته باشید!

در هر نقطه از شبکه خود، دسترسی پرسرعت به اینترنت برقرار کنید!

خدماتی با کیفیت تضمین شده (SLA)، معین و یکسان دریافت نمایید!

راهکارهای جامع ارتباطی ماهان نت، دغدغه شما را برای بهره‌مندی از ارتباطاتی پایدار، امن از بین می‌برند و شما را از صرف هزینه‌های مازاد برای ایجاد این امکانات در محل ساختمان‌های خود، بی‌نیاز می‌کند.

تلفن ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.