نرم افزار ماهان ویپ

مدیریت هوشمند و یکپارچه مرکزتماس

ماهان نت بیش از 15 سال سابقه تولید نرم افزار مدیریت مرکز تماس ماهان ارتباط را دارد. این نرم افزار بر پایه هسته استریسک امکان ارائه خدمات با بالاترین پایداری و کیفیت را به مشتریان فراهم می نماید.

سامانه ماهان ویپ نسل جدیدی از سیستم‌های مدیریت مرکز تماس است که بر اساس فناوری ویپ طراحی شده است. به کمک این سامانه می‌توانید چالش‌های مختلف فروش، خدمات پشتیبانی، فرایند مشتری‌مداری، نظارت بر عملکرد مجموعه و را هوشمندانه مدیریت کنید.

استراتژی ماهان ‌ویپ

استراتژی ماهان ‌ویپ (Mahan Voip) بر پایه مدل‌های روز جهانی، در 5 مرحله طراحی شده است.

با ماهان ویپ می توانید حجم بالای تماس‌های خود را مدیریت کنید و در کمترین زمان پاسخگوی تماس‌ها باشید. همچنین شما چالشی در برقراری ارتباط بین شعب و واحد‌های مختلف خود نخواهید داشت و می‌توانید مجموعه خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی مدیریت کنید. در ضمن در هر لحظه قادر خواهید بود که کلیه اطلاعات مرکز تماس خود را در یک داشبورد گرافیکی مشاهده کنید؛ از تعداد تماس‌های ورودی و خروجی، اپراتورهای فعال و کاربران در صف انتظار گرفته تا میانگین زمان انتظار کاربر و زمان مکالمه اپراتورها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ماهان ویپ توسعه داده شده توسط متخصصان حرفه ای و با سابقه در سازمان انتقال داده ماهان، دارای لایسنس مادام العمر و تعریف داخلی به صورت نامحدود و برقراری 1024 تماس به صورت همزمان می باشد.

به منظور دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید!

ویژگی نرم افزار ماهان ویپ

مزیت های ماهان ویپ

تماس با ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.