ماهان بورس: عرضه کننده بهترین اینترنت بورس

اخبار ماهان

همزمان با رشد بورس در ایران و افزایش تقاضای خرید بی شک داشتن اینترنت با کیفیت مناسب برای کاربران بورس اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که کاربران بورس برای اینکه بتوانند سفارشات سرخطی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند به یک اینترنت خیلی سریع با پینگ مناسب نیاز دارند.

سفارش سرخطی یکی از ساده‌ترین نوع معاملات در بورس است که با قیمت لحظه‌ای در بازار بورس و فرابورس انجام می‌شود. برای انجام سرخطی بورس، سرعت مناسب اینترنت و پینگ پایین تاثیر بسیار زیادی در موفق شدن شما دارد. شاید شما هم به عنوان فعال بورس و کاربر کارگزاری‌هایی مانند آگاه، مفید و غیره سهام مناسبی را برای خرید مد نظر داشته‌اید ولی به علت صف خرید سنگین امکان خرید آن سهم برایتان میسر نشده است. یا شاید قصد داشته‌اید روزهای بعد از عرضه اولیه از همان سهم خرید کنید، ولی نتوانستید سرخطی سفارش خود را ثبت نمایید. در چنین مواقعی حتی میلی ثانیه‌ها هم اهمیت بالایی دارند! فرض کنید راس ساعت ۸:۳۰ میلیون‌ها نفر قصد خرید سهمی را دارند. برنده این رقابت کسی‌ است که اینترنت سریع‌تر و با ثبات‌تری داشته باشد. در ادامه به بررسی بعضی از مفاهیم بورس که با سرویس اینترنت مرتبط هستند پرداخته شده است.

باتوجه به افزایش روزافزون دسترسی به اینترنت پرسرعت، نیاز به اینترنت با کیفیت و پایداری بالا برای انجام خرید و فروش‌های بورسی ضروری است. از دیگر موارد مهم برای سرخطی زدن داشتن پینگ پایین است؛ درنتیجه هرچقدر پینگ پایین باشد، سرعت ارسال درخواست بالاتر خواهد بود. شما با ماهان بورس می‌توانید به تا ۸۰ مگابیت برثانیه سرعت اینترنت برای انجام معاملات بورسی دسترسی داشته باشید.

سرخطی زدن با اینترنت بورس

با استفاده از اینترنت پرسرعت این امکان برای شما فراهم می‌شود تا با پینگ مناسب و سرعت بالا شانس بسیار بالاتری برای ثبت سفارش خود داشته باشید.

شما سرویس اینترنت نمی‌خرید! شما سرمایه گذاری می‌کنید

قطعاً داشتن یک سرویس اینترنت مناسب که به شما در ثبت درخواست و خرید موفق در بورس کمک کند را می‌توانید به عنوان یک سرمایه‌گذاری ببینید. داشتن این سرویس، نه تنها امکانات یک سرویس فوق پرسرعت را به شما می دهد بلکه یک ابزار مناسب برای فعالیت‌های بورسی است که اطمینان خاطر و سرعت را به شما هدیه می‌کند.

اینترنت ویژه بورس ماهان‌نت

ماهان‌نت با سال‌ها تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در زمینه عرضه سرویس‌های اینترنت پرسرعت خانگی و اینترنت سازمانی مانند TD-LTE، ADSL و پهنای باند اختصاصی و سرویس‌های ویژه مانند اینترنت گیمینگ، استریمینگ و فوق پرسرعت فعالیت داشته است.

این شرکت هم اکنون سرویس ویژه بورس را برای اولین بار در ایران با نام تجاری «ماهان بورس» راه اندازی و عرضه نموده است. برخی از ویژگی‌های اینترنت ماهان بورس عبارتند از:

  1. سرعت بسیار بالا تا ۸۰ مگابیت در ثانیه
  2. پینگ ثابت و مناسب
  3. پشتیبانی ۷*۲۴
  4. سفارشی شده برای کاربران بورس
  5. نصب و راه‌اندازی سریع
  6. پوشش‌دهی در سراسر ایران
  7. مقرون به صرفه

به منظور ثبت سفارش سرویس اینترنت بورس، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، برای دریافت و راه اندازی سرویس، منتظر تماس کارشناسان فروش باشید.