سرویس پهنای باند اختصاصی ماهان نت، راهکار مناسبی برای تامین نیاز اینترنت پرسرعت شرکت‌ها و سازمان‌ها است. کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند پهنای باند را بر بستر وایرلس، فیبرنوری، اینترانت راه اندازی کنند.

میزان مصرف اینترنت در سازمان‌ها

تحقیقات انجام شده در مرکز تحقیقات پیو (PEW) نشان می دهد اینترنت پرسرعت به بهبود فعالیت ۴۶درصد از کسب و کارها کمک کرده است. تحقیقات انجام شده در این مرکز حاکی از رشد چمشگیر کاربران اینترنت در ده سال اخیر داشته است طوری که امسال، ۹۹ درصد افراد، امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت را داشته اند.

طبق گزارشات پیو، افزایش تعداد کاربران اینترنت پرسرعت با خود افزایش وابستگی کسب و کارها به اینترنت را نیز به همراه داشته است. همان طور که در نموداری زیر قابل مشاهده است، در سال اخیر، ۹۵ درصد از کسب و کارها به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته‌اند. نتایج تحقیقات و نظرسنجی های ماهان نت نشان می دهد محدودیت های اینترنت اشتراکی دیگر پاسخگوی نیاز کاربر سازمانی نیست و کسب و کارها به اینترنت بر بستر ارتباطات رادیویی نیاز دارند.

پهنای باند اختصاصی ماهان نت

امروزه دسترسی به ارتباطات سریع و با کیفیت برای شرکت ها به یکی از  ملزومات هر کسب و کاری تبدیل شده است. پهنای باند اختصاصی ماهان نت، برای مشترکان تجاری و سازمانی فراهم شده است و ماهان نت با بهره گیری از دانش نیروهای متخصص و  با استفاده از به روزترین تجهیزات توانسته سرویس پهنای باند را در کوتاه ترین زمان، نصب و راه اندازی کند.

ماهان نت با عرضه سرویس پهنای باند اختصاصی و با ارائه زیرساخت مناسب با ظرفیت بالا توانسته گام مهمی در ارائه خدمات باکیفیت سازمانی بردارد. چرا به پهنای باند ماهان نت نیاز داریم؟

برخی از مزایای پهنای باند اختصاصی ماهان نت

  • ارائه مشاوره رایگان
  • عدم محدودیت در ارائه سرعت و حجم
  • تضمین پایداری سرعت تا ۹۹ درصد
  • استفاده از به‌روزترین ابزارها و نرم افزارهای مانیتورینگ
  • پشتیبانی ۷-۲۴

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت بهره گیری از خدمات پهنای باند اختصاصی ماهان نت و اطلاع از تعرفه های این سرویس با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۷۰۱۰ تماس حاصل فرمایید.